O Kancelarii

 

Mec. Marcin Muszyński jest adwokatem praktykującym tylko prawo imigracyjne. Kancelaria Mec. Muszyńskiego prowadzi sprawy o zielone karty, obywatelstwo, wizy pracownicze oraz obronę przed deportacją.  Mec. Muszyński prowadzi również sprawy osób przebywających w więzieniach imigracyjnych.

Oprócz wykształcenia prawniczego, Mec. Muszyński posiada również wykształcenie finansowo-inwestycyjne.  Co odróżnia Mec. Muszyńskiego od innych adwokatów imigracyjnych to fakt, że sam przeszedł przez proces ubiegania się o zieloną kartę, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby klienta. 

Mec. Muszyński jest autorem wielu publikacji prasowych w dziedzinie prawa imigracyjnego. Oprócz artykułów w prasie polonijnej, Mec. Muszyński często gości na antenie polonijnego radia w Chicago oraz udziela wywiadów dla Polskiej Agencji Prasowej oraz innych mediów. Mec. Muszyński jest członkiem najważniejszych organizacji prawników imigracyjnych, dzięki czemu stale szkoli swoją wiedzę z zakresu prawa imigracyjnego.

Oprócz prywatnej praktyki, Mec. Muszyński jest współzałożycielem organizacji charytatywnej - Polish American Community Services. Organizacja ta jest bardziej znana wśród Polonii, jako PAX. Zdając sobie sprawę, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na adwokata imigracyjnego, w szczególnych przypadkach, Mec. Muszyński pomaga osobom bezpłatnie.

Mec. Muszynski zdał 3 dniowy egzamin na adwokata w stanie Kalifornia, gdzie egzamin na adwokata należy do najtrudniejszych w całych USA. Oprócz licencji adwokata, Mec. Muszyński otrzymał akredytację z Imigracyjnej Rady Apelacyjnej (BIA).

Mec. Muszyński jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Poza prawem imigracyjnym, w wolnych chwilach Mec. Muszyński jeździ na nartach a latem gra w tenisa i pływa na windsurfingu.

 

Powyższe informacje nie są poradą prawną. Informacje na temat Mec. Muszyńskiego mają charakter informacyjny i nie są gwarancją lub obietnicą wygrania jakiejkolwiek sprawy imigracyjnej. W celu uzyskania porady prawnej, należy skontaktować się z Mec. Marcinem Muszyńskim.

112B Nassau Avenue; Brooklyn, NY 11222
tel. (718) 389-7580
znajdź mnie na: fb-ico tw-ico
150 Broadway, #1920; New York, NY 10038
tel. (718) 389-7580